PŘIDEJTE SE K DALŠÍM 906 ČLENŮM A POTVRĎTE SVÉ ČLENSTVÍ KLIKNUTÍM NA TLAČÍTKO NÍŽE

Cena členství je 59,-Kč/měsíčně nebo zvýhodněné za 490,-Kč/ročně. Členství lze kdykoliv ukončit. Neplatíte za 1 kurz, ale za přístup ke všem kurzům, ke kterým se můžete kdykoliv vrátit po dobu platného členství. Kurzy lze spustit na počítači, tabletu i telefonu kdykoliv a odkudkoliv.

Potvrzení členství probíhá vyplněním a odesláním formuláře. Pokud se registrujete na mobilním zařízení, budete přesměrováni do bankovní aplikace kvůli autorizaci platby (autorizace probíhá na 0,-Kč). Ihned po autorizaci platby, zavřete bankovní aplikaci a znovu otevřete stránku prohlížeče s odeslaným formulářem a chvíli vyčkejte. Až pak se vytvoří Váš účet a strhne platba. Platbu zprostředkuje zabezpečená platební brána.

V případě zájmu o roční zvýhodněné členství, můžete platit i bankovním převodem tak, že částku 490,-Kč rovnou pošlete na účet č. 1669420028/3030. Do poznámky uveďte Vaše jméno a emailovou adresu. V tomto případě členství nepotvrzujte, bude potvrzeno z naší strany tím, že přihlašovací údaje pošleme na Váš email.

Jaké jsou reakce členů na mé online kurzy a jak se jim podle nich peče?